Darmowe 50 PLN za karnet na Zagłębie Sosnowiec!

Jesteś kibicem Zagłębia Sosnowiec, który nie opuszcza żadnego meczu swojej drużyny? W Zakładach Bukmacherskich LV BET możesz odebrać bonus 50 PLN tylko i wyłącznie za posiadanie karnetu!

Darmowe 50 PLN za karnet na Zagłębie Sosnowiec!
Darmowe 50 PLN za karnet na Zagłębie Sosnowiec!

Każda osoba, która jest zarejestrowana na oficjalnej stronie LV BET, ma prawo do skorzystania z tej promocji. Warunki są bardzo proste – wystarczy wysłać zdjęcie obustronne karnetu na sezon 2018/19 wydanego przez klub Zagłębie Sosnowiec.

Dodatkowe środki mogą być wykorzystane na obstawianie meczów w internecie. Ważne są przez 30 dni, które należy przeznaczyć na ich obrót. Warto pamiętać o tym, że w tym przypadku warto podczas zakładania konta podać LV BET kod promocyjny!

Pieniądze przyznane kibicom Zagłębia Sosnowiec obarczone są warunkiem obrotu x4. W przypadku niespełnienia tego punktu regulaminu, promocyjne środki przepadają i nie można ich będzie odebrać w innym terminie.

Na jeden karnet oraz jedno konto u bukmachera przypada tylko i wyłącznie jedna premia. Dane na wejściówce muszą być zgodne z tymi, jakie zostały podane podczas dokonywania rejestracji w LV BET. W przypadku sporów, decyzja organizatora jest wiążąca i ostateczna.

Zobacz ranking: Najlepszy bukmacher na sierpień 2018!

Weryfikacja dokumentu przesłanego przez gracza może potrwać maksymalnie 48 godzin. Zazwyczaj cały proces odbywa się bardzo sprawnie i załatwiany jest już w kilka minut bądź ewentualnie  – godzin.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button