Jak dostawać codziennie 20 złotych na obstawianie w STS? Wystarczy zagrać jeden kupon!

Bukmacher STS daje 20 złotych codziennie każdej osobie zarejestrowanej na stronie internetowej. Do spełnienia jest tylko jest tylko pojedynczy warunek: zagrać kupon na dowolne wydarzenie sportowe!

Jak dostawać codziennie 20 złotych na obstawianie w STS? Wystarczy zagrać jeden kupon!
Jak dostawać codziennie 20 złotych na obstawianie w STS? Wystarczy zagrać jeden kupon!

Pieniądze od bukmachera. Jak otrzymać 20 PLN na obstawianie?

Bukmacherzy rzadko kiedy rozdają pieniądze, ale inaczej jest w przypadku marki STS. Na stronie internetowej www.STS.pl każdy chętny może teraz założyć darmowe konto i zapisać się do promocji, w której do odebrania jest codziennie aż 20 złotych.

Po zapisaniu się do akcji specjalnej należy na stronie internetowej www.STS.pl zagrać każdego dnia przynajmniej jednej kupon, który spełniać będzie następujące warunki:

  • kurs ogólny co najmniej 1.85
  • AKO
  • stawka nie ma żadnego znaczenia!
bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Bukmacher przyznaje 20 PLN każdej osobie, która zagrała za łączną stawkę wynoszącą 100 złotych. Można to zrobić w jednym kuponie lub kilku – wszystko zależy od tego, jaka jest nasza strategia obstawiania.

Liga Narodów, Fame MMA 7, a może rozgrywki ligowe? Obstawianie w STS pełne emocji

Skończyły się, na szczęście, czasy odwoływanych spotkań i wydarzeń sportowych. Wszystko wraca do normy, a dla typerów oznacza to wiele okazji do obstawiania. Na stronie www.STS.pl oraz u innych bukmacherów nie brakuje teraz imprez, które można typować. Różnego rodzaju bonusy pozwalają na granie na Fame MMA 7 za darmo, a oprócz tego na Ligę Narodów UEFA, tenisowy US Open i wiele innych!

W ramach najnowszej promocji od bukmachera STS codziennie można otrzymać 20 PLN premii, co w ciągu jednego tygodnia daje aż 140 PLN na grę. Dodatkowe pieniądze można wykorzystać na dowolny cel – typowanie, a potem już na co tylko się chce.

Przypominamy, że jeżeli ktoś jeszcze nie posiada konta typerskiego w STS, musi je posiadać, by korzystać z różnych promocji przygotowanych na stronie www.STS.pl. Dobra wiadomość jest taka, że na dobry początek można dostać ponad 1200 PLN ekstra!

Kursy bukmacherskie STS oferta na dziś
Kursy bukmacherskie STS oferta na dziś

Bonus powitalny STS – aż 29 PLN bez depozytu na start, a potem jeszcze więcej!

Bukmacher STS jest jednym z nielicznych w kraju, gdzie już za samo założenie konta na stronie www.STS.pl można otrzymać bonus bez depozytu. W tym momencie wystarczy wpisać kodBETONLINE„, by na dobry początek otrzymać 29 PLN. Tylko my decydujemy, na co wykorzystamy te środki – na obstawianie MMA, piłki nożnej czy bejsbolu.

Jakby tego było mało, pierwsza wpłata to dodatkowy bonus 100% od depozytu i to nawet do 1200 PLN. Kolejnym prezentem na dzień dobry jest bezpieczny kupon o wartości 20 PLN, który pozwala na wypróbowanie bez ryzyka dowolnej gry karcianej z oferty STS Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button