Czy strony bukmacherskie są bezpieczne? Na to musisz uważać!

Grasz lub planujesz obstawiać na stronach bukmacherskich w internecie? Powinieneś wiedzieć, czy na pewno jest to bezpieczne. Na co zwrócić szczególną uwagę, na co uważać?

Czy strony bukmacherskie są bezpieczne? Na to musisz uważać!
Czy strony bukmacherskie są bezpieczne? Na to musisz uważać!

Zakłady bukmacherskie online – dlaczego biją rekordy popularności?

Strony internetowe, które umożliwiają obstawianie wydarzeń sportowych, są coraz popularniejsze. Wynika to z faktu, że w naszym kraju piłka nożna oraz inne dyscypliny zawsze mocno interesowały ludzi i to się nie zmienia. Bukmacherzy z kolei pozwalają na wiedzy sportowej zarobić, co kusi niemal każdego fana dowolnej gry – również tych e-sportowych.

Zakłady bukmacherskie online są teraz również odpowiednio unormowane prawnie, dzięki czemu każdy dokładnie wie, na co może sobie pozwolić, a na co nie. Nie ma możliwości, by wpaść w tarapaty, jeśli tylko zna się przepisy. Coraz więcej Polaków omija szerokim łukiem zagraniczne marki, które żerują na niewiedzy swoich potencjalnych klientów. W ten sposób nie tylko pomaga się w rozwoju rodzimych firm, ale także przyczynia do polepszenia sytuacji polskiego sportu – zakłady bukmacherskie chętnie wspierają kluby piłkarskie, wydarzenia i wiele więcej.

bonusy bez depozytów 2022 od sts
STS bonus bez ryzyka – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Obecnie ogromnym zainteresowaniem cieszą się u nas także freak fighty. Obstawianie walk High League i tym podobnych gal często pozwala bukmacherom przyciągnąć do siebie osoby, które teoretycznie sporem na co dzień się nie zajmują. Wydaje się, że eventy tego typu jeszcze przez długi czas będą w pewnych sferach tworzyć trendy i raczej nie ma co liczyć na coś innego.

Czy granie u mojego bukmachera jest bezpieczne?

Wydaje się, że swego czasu obstawianie u bukmachera traktowane było tak samo, jak granie w kasynie nieznanego, albo po prostu podejrzanego, pochodzenia. Teraz jest już inaczej. Nie ma mowy o tym, by ktoś uważał granie typów na coś szemranego. W końcu na każdym kroku podkreśla się legalność niektórych marek bukmacherskich i ich zaangażowanie w rozwój polskiego sportu i biznesu.

Jeżeli chcemy być pewni tego, że działamy w sposób bezpieczny dla siebie i swoich pieniędzy, musimy wiedzieć przede wszystkim, że spokój ducha zapewnić nam może jedynie granie na stronach z licencją Ministerstwa Finansów. Nie powinniśmy w ogóle rozważać tego, by grać na stronie z zagranicy bez odpowiednich zgód – przyniesie to z całą pewnością mniej korzyści, niż negatywnych skutków.

Granie u bukmachera nielegalnego jest niebezpieczne, bo konto typerskie może być tak naprawdę w takim miejscu w każdej chwili zablokowane, a pieniądze bardzo trudne do odzyskania. Nie wspominając już o tym, że wygrane środki bardzo trudno jest wypłacić, a każdy przelew z podejrzanego źródła zwraca uwagę fiskusa i może być początkiem poważnych problemów z prawem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obecnie argumentem przemawiającym za stronami z zagranicy bez licencji nie jest nawet podatek. Nie brakuje bowiem w Polsce legalnych firm, które dają bonusy rekompensujące granie z opłatą na rzecz państwa, a to oznacza wygrane powiększone o 14 procent. Takie oferty jak eWinner bez podatku i tym podobne są chętnie wykorzystywane na co dzień i chyba trudno się temu dziwić.

Na co uważać przy obstawianiu meczów w internecie?

Często obstawiasz mecze przez internet i chcesz być spokojny o to, że wszystko odbywa się w bezpieczny sposób? Loguj się swoimi danymi tylko na sprawdzonych, oficjalnych stronach bukmachera. Pamiętaj również o tym, by nikomu nie podawać hasła i e-maila, a tym bardziej nie weryfikuj swoich danych na portalach, które nie wyglądają wiarygodnie.

U bukmachera ewentualne wygrane można przelać tylko na konto, którego jest się właścicielem, więc tak naprawdę złodziejom bardzo trudno jest same dane logowania wykorzystać do niecnych celów. Niestety, możemy trafić na kogoś złośliwego, kto po prostu postanowi zagrać za całe nasze pieniądze na bardzo niepewny typ. I w takiej sytuacji już pieniędzy nie odzyskamy.

Na szczęście, cały czas mówimy o sytuacjach, które wydają się być bardzo mało prawdopodobne, o ile przestrzega się podstawowych zasad bezpiecznego korzystania z internetu. Najważniejsze jest tak naprawdę to, by mieć na uwadze, iż tylko bukmacherzy w Polsce z licencją mogą zagwarantować nam to, iż nasze dane będą zabezpieczone możliwie jak najlepiej, a pieniądze wpłacone na konto bankowe bez problemu zawsze, gdy sobie tego zażyczymy.

Gdzie obstawianie jest bezpieczne?

Które miejsca wybierane są najczęściej przez tych wyczulonych na punkcie bezpieczeństwa? Na pewno jest to portal www.STS.pl. Przedstawiać go nikomu nie trzeba, ale warto wspomnieć, że teraz można z kodem promocyjnym „BETONLINE” odebrać tutaj aż 100 zł bez ryzyka. Przy trzech pierwszych wpłatach nowi gracze otrzymują również nawet 1500 zł ekstra – od 50 do nawet 100% wartości przelewu!

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Wydaje się, że spokojnie można uogólnić i napisać, że najlepszym rozwiązaniem w kwestii bezpieczeństwa jest granie na stronie legalnej. Upewniajmy się, czy rejestrujemy konto tam, gdzie zezwala na to prawo.

Ciekawym rozwiązaniem dla wielu osób może być bonus bez depozytu, czyli premia, którą otrzymuje się bez przelewania własnych środków. Na stronie www.eFortuna.pl do wpisania jest limitowany kod promocyjny „BETONLINE„, a gracze po zapisaniu się do gry dostają 20 zł bez wpłaty, a do tego jeszcze zakład bez ryzyka 600 zł, 10 zł przy pierwszej wpłacie i do 200 zł przy depozycie numer dwa.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.7 / 5. Ocen: 278

Legalni bukmacherzy online

Back to top button