Najlepsze bonusy Fortuny na Wimbledon. Co do odebrania?

Fortuna to jednej z najchętniej wybieranych bukmacherów na Wimbledon. Najlepsze bonusy do odebrania w tym miejscu? Pokazujemy wszystkie aktualne premie, które można zdobyć. Co dokładnie jest do odebrania?

Najlepsze bonusy Fortuny na Wimbledon. Co do odebrania?
Najlepsze bonusy Fortuny na Wimbledon. Co do odebrania?

Typy na Wimbledon. Gdzie obstawiać legalnie?

Bardzo popularne w ostatnim czasie typy na Wimbledon można w Polsce obstawiać albo w internecie, albo w punktach stacjonarnych. W tym drugim przypadku nie potrzebujemy zarejestrowanego konta na danej stronie internetowej, jednak musimy się z liczyć z tym, że nie będą dla nas dostępne bonusy na Wimbledon. Biorąc pod uwagę, że coraz mniej osób korzysta z narzędzia Fortuna Sprawdź Kupon, wydaje się, iż internet zaczyna pomału przejmować całą branżę bukmacherską.

W naszym kraju grać można na ponad dwudziestu stronach internetowych z licencją Ministerstwa Finansów. Tylko tego typu miejsca trzeba wybierać, jeśli chce się robić wszystko zgodnie z przepisami. Do grona najpopularniejszych marek tego typu należy Fortuna, której pełną ofertę znajdziemy na www.eFortuna.pl.

bonusy bez depozytów 2022 od sts
STS bonus bez ryzyka – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Bez względu na to czy mamy już konto w Fortunie, czy dopiero chcielibyśmy je utworzyć, powinniśmy wiedzieć, jakie dostępne są w tym miejscu promocje bukmacherskie na Wimbledon. Co jest do zdobycia i w jaki sposób? W internecie brakuje konkretnych odpowiedzi na najbardziej nurtujące graczy pytania.

Wimbledon bez podatku. 14% więcej w każdym kuponie!

Na stronie internetowej www.eFortuna.pl w pierwszym tygodniu Wimbledonu można obstawiać bez podatku. Nie oznacza to łamania przepisów, a zdobywanie większych wygranych aż o 14% w porównaniu ze standardową ofertę. Promocja obowiązuje w przypadku zakładów na żywo oraz przedmeczowych. W tym pierwszym przypadku aktywna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu!

Granie w eFortuna bez podatku nie jest skomplikowane, ponieważ premia dodawana jest automatycznie do każdego odpowiedniego kuponu. Do oferty kwalifikują się następujące zakłady:

  • przynajmniej 3 zdarzenia
  • kurs każdego zdarzenia min. 1.30
  • stawka co najmniej 2 zł
  • obstawianie na stronie, w aplikacji oraz punktach przyjmowania zakładów
Obstawianie Wimbledonu bez podatku
Obstawianie Wimbledonu bez podatku

W godzinach 8.00-12.00 dostępne jest typowanie bez podatku w ofercie przedmeczowej, natomiast live – przez całą dobę (tak, jak zostało to już wspomniane).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

AKO Master – szansa na 150 000 zł!

Jak zarabiać u bukmachera duże pieniądze? SKutecznie obstawiać i… brać udział w konkursach takich jak AKO Master! Do zdobycia jest z okazji Wimbledonu aż 150 000 złotych.

W ramach promocji gracze stawiają kupony w określonych etapach oferty specjalnej. Jeżeli uda im się w konkretnych dniach trafić odpowiedni kupon AKO, przechodzą do następnego kroku. I tak aż do ostatecznego, numer trzy, gdzie zwycięstwo oznacza zdobycie całości lub części puli wynoszącej 150 tysięcy złotych!

  • Etap 1: 27.06 – 29.06 – etap, w którym trzeba zagrać zwycięski kupon min. 5 AKO
  • Etap 2: 30.06 – 03.07 – etap, w którym trzeba zagrać zwycięski kupon min. 10 AKO
  • Etap 3: 04.07 – 10.07 – etap, w którym trzeba zagrać zwycięski kupon min. 15 AKO

Liczy się typowanie na stronie mobilnej, tradycyjnej, a także w aplikacji i punktach. Minimalne kursy bukmacherskie w każdym kuponie to co najmniej 1.20, a stawka – co najmniej 10 zł brutto.

AKO Master na Wimbledon
AKO Master na Wimbledon

Kupon kwalifikacyjny musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie związane z tenisem. Liczą się tylko zakłady prematch, a nagroda to punkty lojalnościowe, które można wymienić na zakłady, a te – na gotówkę. 150 000 zł to nagroda, która może zostać podzielona, jeśli wyłoniony zostanie więcej niż jeden zwycięzca.

Bonus bez depozytu na obstawianie Wimbledonu

Jeżeli ktoś do tej pory nie obstawiał w Fortunie, zarejestruje darmowe konto z kodem promocyjnym „BETONLINE” w ciągu kilku chwil na stronie www.eFortuna.pl. Nie ma co obawiać się tego etapu, bo jest on przyjazny dla nowych użytkowników, a jednocześnie daje możliwość zdobycia 20 zł jako bonus bez depozytu.

W promocji na start dla nowych graczy przygotowano pieniądze, które można wykorzystać na postawienie jednego kuponu na zdarzenia związane z Wimbledonem i nie tylko. W razie wygranej zdobywa się środki, a przegrana niczego nam nie zabiera, ponieważ nie stawialiśmy własnych pieniędzy.

Jak zarejestrować się w Fortunie, by móc otrzymać bonus bez depozytu na Wimbledon? W filmie zamieszczonym poniżej wszystko jest dokładnie przedstawione:


Zakład bez ryzyka. Nawet 600 zł z powrotem na konto!

W tenisie zdarzają się niespodzianki tak samo, jak w każdym innym sporcie. Właśnie dlatego przygotowano na start na www.eFortuna.pl jedyny w swoim rodzaju zakład bez ryzyka. Dzięki niemu zdobyć można – uwaga – do 600 zł z powrotem na konto, jeśli nie uda nam się zwyciężyć w debiucie typerskim.

Każdy nowy gracz może postawić kupon i otrzymać pełny zwrot, gdy nie uda mu się poprawnie wytypować pewniaków. Nie ma znaczenia czy nie wejdzie mu jeden typ, czy też kilka.

U bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka otrzymać można tylko i wyłącznie w przypadku pierwszego zagranego kuponu. Jeśli ten będzie wygrany, zwrot nie będzie nam przysługiwał przy kolejnym obstawianiu.

A na tym jeszcze nie koniec! Nowi gracze mogą skorzystać jeszcze z doładowania drugiej wpłaty. Do zdobycia jest premia 100% po dokonaniu przelewu!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 189

Legalni bukmacherzy online

Back to top button