STS czy Fortuna – który bukmacher ma lepszy kod?

Generalnie nie wiesz, gdzie się teraz zarejestrować? Przeglądasz rozmaite rankingi podmiotów hazardowych, z których jasno wynika, że STS oraz Fortuna to topowe firmy bukmacherskie? To prawda! Która firma jest jednak tutaj lepsza? Sprawdź najważniejsze informacje i dowiedz się czegoś więcej na temat obu tych podmiotów hazardowych.

Jaki kod zapewnia nowym userom STS?

Korzystasz z przeróżnych klasyfikacji? Nie da się ukryć, że firma bukmacherska STS jest na pierwszych lokatach wyjątkowo często. Wielu ekspertów uważa, że ten podmiot hazardowy jest w tym momencie po prostu najlepszy. Na pewno STS ma największe możliwości. Wszak ta firma bukmacherska jest gigantem w branży. Jak twierdzą sami włodarze, STS osiąga około 50% przychodów z całego rynku zakładów wzajemnych. Ta firma bukmacherska działa legalnie. Jeśli zaś chodzi o oferowane bonusy, to możesz być bardzo zadowolony. Wystarczy tylko wpisać sts kod promocyjny: meczyki w czasie rejestracji. Zaraz zaś dowiesz się, co konkretnie możesz zgarnąć! Warto dodać, że rejestracja nowego konta online jest bardzo szybka do przeprowadzenia. Jakie bonusy można zainkasować? Ta firma bukmacherska gwarantuje wiele ciekawych opcji. Możesz np. otrzymać bonus 100 PLN. Wystarczy tylko zarejestrować się oraz potem wpłacić pieniądze. A może interesuje Cię flagowa promocja tego podmiotu hazardowego? Aktualnie STS zapewnia 1500 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki, które warto poznać? Ta firma bukmacherska wymaga dokonania rejestracji. Potem w ciągu jednego miesiąca od tej daty należy wpłacić trzy depozyty.

Promocje dla nowych Klientów od Fortuny – Najnowszy kod wart uwagi

Na co możesz się tutaj jeszcze zdecydować? Ta firma bukmacherska zapewnia naprawdę dobre warunki. Jak sprawdzić, czy Fortuna jest legalna? Możesz zweryfikować Rejestr Domen Zakazanych. Wszystko dlatego, że jest to stale aktualizowana baza. Na szczęście STS oraz Fortuny nie ma w zasobach. Dodatkowo oba te podmioty hazardowe są hojne. Wiesz już, co oferuje STS. A co stanie się, jeśli w czasie zakładania konta wpiszesz tutaj kod promocyjny fortuna: meczyki? Jesteśmy praktycznie pewni, że będziesz bardzo zadowolony. Wszak podmiot hazardowy Fortuna zapewnia znakomite bonusy. Na dzień dobry chodzi o promocję bez depozytu. Wystarczy się tutaj tylko zarejestrować. A jak będziesz wypełniał kolejne pola, to nie zapominaj o „wklepaniu” właściwego kodu promocyjnego. Dzięki temu zainkasujesz 20 PLN. Co jeszcze jest oferowane przez Fortunę? Ta firma bukmacherska zapewnia zwrot za pierwszy przegrany kupon. Jak zatem coś zagrasz i przegrasz, to otrzymasz cashback do 600 PLN.

Gdzie jest lepsza oferta do typowania?

Trudno to do końca stwierdzić. Wszak zarówno STS, jak i Fortuna zapewniają naprawdę dobre warunki. W końcu masz tutaj do dyspozycji nie tylko najbardziej popularne sporty, ale tak samo niszowe. Na co jeszcze możesz się zdecydować? Obie te firmy bukmacherskie gwarantują do typowania przeróżne zakłady prematch oraz live. Tak samo, jak krótkoterminowe i długoterminowe itd. W ofercie znajdują się sporty wirtualne, czy gry karciane…

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button