High League kod promocyjny – co wpisać, by dostać bonus?

Lubisz freak fighty? Często oglądasz gale High League? Na pewno powinieneś wiedzieć to, jaki jest u bukmachera Fortuna kod promocyjny, którego można użyć, aby otrzymać bonus na obstawianie.

kod promocyjny high league
High League kod promocyjny – co wpisać, by dostać bonus?

Typowanie gal High League z kodem promocyjnym. Czy to się opłaca?

Freak fighty nie są na naszym rynku dostępne od wczoraj, chociaż trzeba przyznać, że dopiero od paru lat można nazwać je ogromnym hitem. Zaczęło się tak naprawdę od Fame MMA, które spopularyzowało walki celebrytów jako główny element wydarzeń sportów walki. Kolejną dużą organizacją tego typu zostało High League, za którym stoi raper Malik Montanta.

Każdy pełnoletni miłośnik walk znanych osobistości może typować walki, które odbywają się podczas konkretnych gal. W przypadku High League zakłady na wīłączność posiada marka Fortuna i to właśnie jedynie na stronie internetowej www.eFortuna.pl możliwe jest granie zakładów związanych z opisywanym „freakowym” wydarzeniem.

STS bonus powitalny
STS bonus powitalny

To zrozumiałe, że gracze często się pytają o to, czy w ogóle opłacalne jest typowanie High League. Odpowiedź zdaje się być oczywista, bo pojedynki celebrytów zwykle związane są z wysokimi kursami, a te z kolei pozwalają sporo zarobić. Rezultaty freak fightów często też da się przewidzieć, bo mamy w nich spore dysproporcje jeśli chodzi o warunki fizyczne czy umiejętności w szeroko pojętym MMA.

Jak zacząć obstawianie High League w internecie?

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat obstawiania walk organizowanych przez Malika Montanę, powinieneś na naszej stronie sprawdzić szczegółowy tekst o tym, gdzie obstawiać High League. Niestety, w tym przypadku dużego wyboru nie ma, więc gracze są tak naprawdę skazani tylko i wyłącznie na jedną opcję.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Do rozpoczęcia obstawiania High League potrzebne jest darmowe konto typerskie, które utworzyć można na stronie internetowej www.eFortuna.pl. Rejestracja trwa kilkadziesiąt sekund, a typować można zacząć nawet wtedy, gdy jeszcze nie potwierdzimy swoich danych czy nie prześlemy skanu dokumentów tożsamości.

Zawieranie zakładów na High League wygląda podobnie do typowania piłki nożnej czy innych tradycyjnych dyscyplin sportowych. Oczywiście, bardzo często grać można nie tylko na to, kto dany pojedynek wygra, ale również, w której rundzie skończy się walka, w jaki sposób dany zawodnik zwycięży i tak dalej. Możliwości jest tak wiele, jak sporo jest gotówki do zdobycia w razie prawidłowego typowania.

High League kod promocyjny – bonus w Fortuna!

Czy wiecie, że można odebrać bonus bez depozytu na High League? Dzięki temu prezentowi możliwe jest postawienie kuponu bez wydawania własnych pieniędzy. Co więcej, dzięki graniu w ten sposób do zdobycia są prawdziwe pieniądze, a nie takie, które trzeba następnie kilkakrotnie obracać. Dla niedowiarków do doskonała okazja do tego, by przekonać się, czy prawda jest to, że na bukmacherze można zarabiać.

Jeżeli jeszcze nie jesteśmy klientami marki Fortuna, zmienimy to, wchodząc na www.eFortuna.pl i wypełniając formularz online po kliknięciu przycisku „Rejestracja”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Można pisać o tym bardzo ogólnikowo, ale niekoniecznie warto.

Fortuna kod promocyjny
Rejestracja w Fortunie z kodem promocyjnym

Udostępniono u bukmachera ‌Fortuna kod promocyjny dla nowych klientów. Jest to jedno proste słowo „BETONLINE„. Wpisać można je nie tylko przy zapisywaniu się do gry na standardowej stronie internetowej, ale również i w aplikacji mobilnej.

Tylko nowi klienci mogą podać wspomniany kod. Muszą mieć to na uwadze, bo kiedy już założą konto, drugi raz nie będą mogli tego zrobić. Tymczasem na www.eFortuna.pl dla nowych przygotowano:

  • 20 zł bez depozytu
  • 10 zł ekstra przy I wpłacie
  • 600 zł lub mniej jako zakład bez ryzyka (zwrot stawki w razie przegranej)
  • 50% do 200 zł przy II wpłacie

Czy konto w Fortunie pozwala jedynie na granie typów High League?

Dlaczego konto bukmacherskie w Fortunie powinno być dla wielu tak istotne? Bo daje ono możliwość nie tylko typowania High League, ale także całej masy innych wydarzeń sportowych i tych, które nie wszystkim ze sportem się kojarzą. W ofercie bukmachera znajdziemy też legalne gry karciane, a dzięki takim opcjom jak chociażby cash out można minimalizować ryzyko utraty wszystkich środków postawionych w kuponie.

Nawet jeśli mamy już konto u innego bukmachera i jesteśmy z niego zadowoleni, chcąc obstawiać High League wybór mamy tylko jeden na polskim rynku. Żadna inna strona poza portalem eFortuna nie ma w ofercie zakładów na gale Malika Montany. To jeszcze długo się nie zmieni!

Czy obecni klienci Fortuny też mogą podać kod promocyjny High League?

Kod promocyjny Fortuna - tutaj wpisują go aktualni klienci
Kod promocyjny Fortuna – tutaj wpisują go aktualni klienci

A co w sytuacji, gdy mamy już konto u bukmachera Fortuna, a chcielibyśmy wykorzystać kod promocyjny na High League? Powinniśmy z pewnością sprawdzać na bieżąco informacje o promocjach przygotowanych dla już zarejestrowanych typerów. Takich akcji specjalnych jest całe mnóstwo, a wiele z nich gwarantuje bonus po wpisaniu konkretnego hasła promocyjnego.

Kod promocyjny dla obecnych klientów wpisuje się u bukmachera Fortuna tuż po deklaracji kwoty przelewu. Często bywa, że jest to słowo „Fortuna”, ale to nie reguła i trzeba się z tym liczyć. Oczywiście, możecie być pewni, że o najważniejszych promocjach będziemy informować na łamach naszej strony.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 623

Legalni bukmacherzy online

Back to top button