2000 PLN zwrotu na US Open od eWinner

Pod koniec sierpnia i na początku września hitem wśród typerów będą na pewno zakłady na US Open. Marka eWinner przygotowała do 2000 PLN zwrotu dla swoich graczy!

2000 PLN zwrotu na US Open od eWinner
2000 PLN zwrotu na US Open od eWinner

Promocja na US Open. Do zdobycia nawet 2000 PLN ekstra!

Oferta specjalna przygotowana przez US Open to propozycja dla tych, którzy chcą obstawiać tenis, a jednocześnie obawiają się o wiele niespodzianek na kortach w Nowym Jorku. Na stronie internetowej www.eWinner.pl można rozpocząć zapisywanie się do najnowszej oferty i przy tym obstawiać z możliwość zdobycia ewentualnego zwrotu.

Promocja na US Open dostępna jest tylko i wyłącznie dla tych, którzy są zarejestrowani u bukmachera eWinner. Kto jeszcze nie ma u niego konta, może to zmienić w kilka chwil na www.eWinner.pl. Z kodem promocyjnym „BETONLINE” jest do odebrania 110 PLN jako zakład bez ryzyka, a do tego jeszcze nawet 500 PLN ekstra przy drugiej wpłacie.

bonusy bez depozytów 2020 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Opisywana akcja trwa w dniach od 30 sierpnia do 12 września. W tym czasie można stawiać zakłady, które w przypadku przegranych zostaną objęte promocyjnym zwrotem. W tym przypadku jest do zdobycia nawet 2000 PLN!

Jak otrzymać zwrot w eWinner?

W jaki sposób działa najnowsza oferta specjalna od eWinner? Gra się w niej z dyscypliny tenis typy bukmacherskie, a następnie bierze pod uwagę, czy w okresie trwania turnieju US Open udało się wyjść na plus. Jeżeli tak, to jest powód do radości. Jeżeli nie – można zgarnąć zwrot w wysokości wartości ujemnego bilansu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacher eWinner w ramach promocji na US Open zapewnia premię zwrotną do kwoty 2000 PLN. Bonus jest przyznawany jako 50% wartości przegranych środków.

🎾 Obstawianie US Open z cashbackiem 🎾
Tak to działa:

  1. Gracz wchodzi na www.eWinner.pl i zapisuje się do gry
  2. Obstawia US Open między 30 sierpnia a 12 września
  3. Odbiera 50% zwrotu w przypadku bycia „na minusie”
  4. Zgarnąć można nawet 2000 PLN!

Przypominamy, że akładając konto u bukmachera eWinner można grać nie tylko na popularne dyscypliny sportowe, ale także na wirtualne sporty. Oczywiście, każdy gracz ma szansę stawiać zakłady i przy tym odbierać różnego rodzaju bonusy. Ten na US Open to tylko jedna z niespodzianek, jakie zostały przygotowane przez tę markę na ten tydzień.

Tutaj nie ma obaw strona internetowa bukmachera eWinner to nie miejsce jak Bet at home i tym podobne. W tym wypadku mówimy o stronie internetowej, która działa w stu procentach zgodnie z przepisami. Każdy może założyć tu konto i nie bać się o konsekwencje przewidziane w odpowiednich ustawach! Na naszej stornie można przeczytać między innymi o tym, czy można iść do więzienia za grę u bukmachera.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button