Aktualny kod promocyjny Eleven Sports 2019!

Na oficjalnej stronie Eleven Sports można wykorzystać najnowszy kod promocyjny, dzięki któremu da się zaoszczędzić aż 30 procent na transmisjach online!

Aktualny kod promocyjny Eleven Sports 2019!
Aktualny kod promocyjny Eleven Sports 2019!

Rejestracja w Eleven Sports. Jaki kod podać?

Oferta kanałów platformy Eleven Sports jest dość bogata i to bez względu czy interesuje nas piłka nożna, czy jakiś inny sport. Niestety, dostęp do niej nie jest darmowy, przez co wielu graczy szuka często informacji na temat kodu promocyjnego.

W połowie sezonu rozgrywek piłkarskich marka ES przygotowała wyjątkową ofertę specjalną. Przy zakupie abonamentu na pół albo rok czasu można zyskać aż 30% w porównaniu do standardowego cennika.

Jeżeli chcesz odebrać zniżkę na kanały Eleven Sports, wystarczy, że podasz podany przez nas poniżej kod. Warto mieć na uwadze, iż jest on dostępny tylko tymczasowo i nie można z niego korzystać przez cały rok!

eleven sports kod promocji
eleven sports kod promocji

Mecze w internecie za darmo

Jeżeli obecnie nie posiadacie środków na wykupowanie transmisji meczów przez internet, wcale nie musicie łamać prawa, by oglądać swoich ulubieńców w akcji zupełnie za darmo. Nie, wcale nie jest to tani chwyt marketingowy, a fakt, o którym naprawdę warto dowiedzieć się czegoś więcej.

Każdy, kto zarejestruje się za darmo w Fortuna online, czyli u jednego z najbardziej znanych polskich bukmacherów, ma szansę oglądać mecze przez internet całkowicie bez opłat!

Jak to w ogóle możliwe? Materiały wideo dostępne są w dziale Zakłady Na Żywo. Wystarczy wybrać interesujący nas mecz i gotowe. Najważniejsze jest jednak to, że nie musimy mieć na koncie żadnych pieniędzy!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button