Zwrot na Puchar Świata Zakopane 2019!

LV BET ma dla graczy zwrot w przypadku nietrafionego kuponu na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Poznaj szczegóły już teraz!

Zwrot na Puchar Świata Zakopane 2019!
Zwrot na Puchar Świata Zakopane 2019!

Zakłady bukmacherskie Zakopane 2019

Polscy skoczkowie prezentują się w tym sezonie bardzo dobrze. Aż trzech reprezentantów naszego kraju zajmuje lokaty w TOP 5 klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, co jest pierwszą taką sytuacją w historii!

Kibice nie wyobrażają sobie, by Polaków miało zabraknąć w czołówce sobotniego konkursu drużynowego w Zakopanem oraz w niedzielę podczas zwodów indywidualnych. Gdyby jednak twojemu faworytowi podwinęła się narta, LV BET zwróci ci stawkę nietrafionego kuponu!

Oferta specjalna obowiązuje od dnia 16 stycznia od godziny 10.00 do 20 stycznia do godziny 16. Nie musisz się do niej zapisywać – wystarczy postawić zakład na zwycięzcę niedzielnego konkursu PŚ Zakopane 2019!

Bonus specjalny w LV BET

Cashback LV BET przyznany zostanie w sytuacji, gdy faworyt gracza nie zajmie miejsca na podium. Przykładowo: Stawiasz na to, że Stoch wygra, tymczasem zajmie czwarte miejsce. Jeżeli będzie miał miejsce taki scenariusz, zgarniesz 100% zagranej stawki!

W ramach promocji nie można otrzymać więcej niż 50 PLN. Do oferty kwalifikują się jedynie kupony zagrane za co najmniej 10 PLN.

Każdy może zgarnąć tylko jeden bonus. Dodatkowe środki podlegają warunkom jednokrotnego obrotu, którego można dokonać nie tylko w zakładach na skoki narciarskie czy sporty zimowe!

Nie masz konta? Kod promocyjny „BETONLINE” możesz wykorzystać na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button