Wygraj Ligę Milenium. Walka o bonusy bukmacherskie!

Legalny bukmacher Milenium organizuje dla graczy specjalną promocję Wygraj Ligę. Do zdobycia są w niej wyjątkowe bonusy bukmacherskie oraz cashbacki!

Wygraj Ligę Milenium. Walka o bonusy bukmacherskie!
Wygraj Ligę Milenium. Walka o bonusy bukmacherskie!

Milenium promocja Wygraj Ligę

Każdy z graczy automatycznie jest zapisywany do tej promocji. Aby wziąć w niej udział, wystarczy posiadanie konta na stronie bukmachera. Pamiętaj, że przy rejestracji czeka na ciebie specjalny Milenium bonus powitalny.

W ramach promocji gracze zdobywają punkty za stawiane pieniądze w Milenium. W ten sposób walczą z innymi w ligach oraz próbują wydrzeć konkurentom specjalne nagrody.

Organizator dla najlepszych przygotował od 20 do nawet 760 PLN! Do zgarnięcia są także cashbacki w wysokości od 2 do 5 procent w zależności od ligi!

  • 1. liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych),
  • 2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych + awans).

Nie ma tutaj nic skomplikowanego: po prostu stawiasz, oglądasz mecze online i kibicujesz swoim, a na samym końcu zdobywasz awanse lub spadasz!

Jak myślisz – gdzie będziesz walczył – wśród najlepszych czy może w zupełnie innym miejscu? ;)

Nie masz konta? Milenium kod promocyjny!

W czerwcu 2019 przydzielane są miejsca w ligach, a więc można zapewnić sobie miejscówkę w elicie lub zostać gdzieś na szarym końcu rywalizacji!

Uwaga! Nadal nowi gracze mogą wykorzystać u bukmachera Milenium kod promocyjny. W tym celu wystarczy wpisać odpowiednie słowo w formularzu online!

Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019
Forbet bonus specjalny. Bonus powitalny 2019

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button