Betclic daje graczom do 50% wygranych więcej!

Aż 50% wygranych więcej może otrzymać każdy gracz zarejestrowany u legalnego bukmachera Betclic. Na czym polega akcja promocyjna Multi Plus? Pora poznać jej najważniejsze cechy i wymagania!

Betclic multi plus
Betclic multi plus

Betclic wygrane ekstra o 50%!

Legalny bukmacher Betclic oferuje graczom bonus 50% od wygranych w kuponach AKO. Nie trzeba wykonywać żadnych szczególnych kroków, by skorzystać z tej oferty. Najważniejsze jest zawarcie kuponu z co najmniej pięcioma typami oznaczonymi logo promocji.

W ramach tej oferty specjalnej dla graczy przygotowano od 7 do 50 procent bonusu od standardowej wygranej. Co dokładnie to oznacza? Gracz może postawić kupon tak, jak normalnie, a dodatkowo otrzyma dzięki temu premię ekstra. Wystarczy, że kupon kwalifikujący do promocji okaże się wygrany.

sts kod promocyjny. Kod "BETONLINE = 29 PLN bonus bez depozytu
Darmowy kod promocyjny w STS. Kod „BETONLINE” 29 PLN bonus bez depozytu

Bukmacher pokazuje graczowi ile dokładnie udało mu się zarobić i za co konkretnie. Dzięki takiej informacji bardzo łatwo dojść do wniosku czy skorzystanie z promocji było dla nas opłacalne, czy nie. Tego drugiego scenariusza w tym przypadku nawet nie bierzcie pod uwagę! ;)

Jaki bonus do zdobycia w Betclic Polska?

Betclic powiększa wygrane w zależności od tego, ile zakładów znajdzie się na kuponie promocyjnym. Moglibyśmy sypać przykładami, ale czy miałoby to sens? Wydaje się, że nie do końca i właśnie dlatego przedstawiamy wam gotową grafikę, która przedstawia ile dokładnie można zyskać premii w ofercie Multi Plus Betclic.

betclic premia do wygranych
betclic premia do wygranych

Kod na premię. Jak otrzymać 510 zł na Betclic.pl?

Czy nowo zarejestrowani gracze także mogą wziąć udział w tej akcji? Oczywiście, a dodatkowo na start mogą liczyć na premię do kwoty 510 złotych jako cashback! Przy rejestracji konta wystarczy wpisać aktywny obecnie kod promocyjny Betclic, którzy brzmi „KOD510„.

Betclic w naszym kraju działa w stu procentach legalnie. Nie trzeba martwić się o to, że bonusowe wygrane są przyznawane w jakiś sposób, które jest oszustwem albo może narazić nas na konsekwencje prawne.

Dobra wiadomość jest taka, że Multi Plus w Betclic oferowane jest cały czas, a nie tylko w określonym czasie. To dobra wiadomość dla tych, którzy mają słabą pamięć do dat i terminów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button