Liga Mistrzów bez ryzyka. Postaw zakład i nie trać pieniędzy!

Nie zawsze sprzyja człowiekowi szczęście. Abyś nie wspomniał źle ćwierćfinałów Ligi Mistrzów, Forbet przygotował pełen zwrot stawki w przypadku nietrafionego kuponu!

Liga Mistrzów bez ryzyka. Postaw zakład i nie trać pieniędzy!
Liga Mistrzów bez ryzyka. Postaw zakład i nie trać pieniędzy!

Obstawianie Ligi Mistrzów. Zwrot przegranych

Co trzeba zrobić, by skorzystać z tej promocji? Przede wszystkim należy mieć konto na oficjalnej stronie Forbet. Jeżeli jeszcze nie jesteś tam zarejestrowany, możesz to zmienić w każdej chwili.

Zakładanie konta Forbet sprowadza się do podania kilku podstawowych danych na swój temat. W formularzu można opcjonalnie wpisać także kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym zgarnąć 50 PLN w formie dodatkowego bonusu.

forbet bonus za darmo kod promocyjny "BETONLINE"
forbet bonus za darmo kod promocyjny „BETONLINE”

Jak odebrać 59 PLN w Forbet?

Aby zgarnąć zwrot w postaci 100% postawionych środków, trzeba postawić kupon na ćwierćfinały Ligi Mistrzów za dokładnie 59 PLN. Jeżeli nie trafisz jednego meczu, otrzymasz pełny cashback Forbet!

Uwaga! Kupon musi składać się z dokładnie czterech zakładów – wszystkie muszą dotyczyć wtorkowych oraz środowych meczów Ligi Mistrzów. Jeżeli zabraknie choćby jednego meczu, nie będziesz mógł zgarnąć dodatkowych środków!

Jedynie zakłady przedmeczowe są brane pod uwagę. Gracz może otrzymać zwrot jedynie w przypadku pierwszego zakładu zagranego w ramach oferty specjalnej.

Obrót premią wynosi 4x, po kursie co najmniej 2.0. Prezent bonusowy oczekuje w kolejce przez 30 dni – tyle samo wynosi czas na obrót.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button