Urodzinowe bonusy w Milenium. Kasa na start to 3170 PLN – kod promocyjny „BETONLINE”

Legalny bukmacher Milenium obchodzi swoje piętnaste urodziny. Z tej okazji do zdobycia jest kasa na start w wysokości do 3170 PLN. Aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i może być wpisany tylko przy zakładaniu konta!

Urodzinowe bonusy w Milenium. Kasa na start to 3170 PLN - kod promocyjny "BETONLINE"
Urodzinowe bonusy w Milenium. Kasa na start to 3170 PLN – kod promocyjny „BETONLINE”

Milenium daje na start ponad 3000 złotych!

Oferowany obecnie przez markę Milenium bonus powitalny jest prezentem, który może być odebrany tylko w październiku 2019. Jest zatem już tylko paręnaście dni na zgarnięcie premii w wysokości do kwoty 3170 PLN. A jak to dokładnie działa?

Bukmacher Milenium przygotował dla graczy pakiet powitalny, bo jeden bonus to dla wymagających typerów zdecydowanie za mało! Wszystko, czego potrzeba to przede wszystkim wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” i założenie konta.

Na sam początek każdy nowo zarejestrowany gracz może liczyć na 1500 złotych w formie bonusu za wpłatę. Kasa przyznawana jest natychmiast po wpłacie i rozpoczęciu obstawiania przez gracza. Jakby tego było mało, pierwszy kupon jest zakładem bez ryzyka do kwoty 150 zł.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Urodzinowa kasa dla nowych typerów Milenium. Kod promocyjny „BETONLINE”

Milenium bonus powitalny na urodziny to dodatkowe ekstra 20 złotych w formie kredytów na obstawianie meczów. Wszyscy klienci tej marki mogą też skorzystać z cashbacku za aktywność – w tym przypadku prezent może wynieść nawet 1500 złotych!

Łączna suma wszystkich premii przygotowanych przez Milenium robi ogromne wrażenie i to pewnie również na tych bardziej doświadczonych graczy. Na ten moment tylko Betfan bonus posiada trójkę z przodu – czy to początek nowego trendu u polskich legalnych bukmacherów?

Pamiętajcie, że urodziny Milenium nie będą trwały wiecznie. Bukmacher ma dla graczy pieniądze, które można odebrać tylko i wyłącznie w październiku 2019 roku. Wszystko to na 100% legalnie i bezpiecznie – bukmacher Milenium ma przecież licencję Ministerstwa Finansów!

bukmacher milenium bonusy
bukmacher milenium bonusy

Cały czas na stronie Milenium można znaleźć premie do odebrania. Aktualnie grający tam typerzy na pewno to potwierdzą – na naszej stronie znajdziecie zresztą wiele newsów o bonusach tej marki!

🔥🔥 BONUS POWITALNY MILENIUM – 15. URODZINY BUKMACHERA 🔥🔥

  • 1500 złotych za pierwszą wpłatę na www.Milenium.pl
  • Cashback do 1500 zł
  • Zakład Bez Ryzyka 150 zł
  • Darmowa kasa 20 zł na obstawianie

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button