Typy na skoki narciarskie bez ryzyka. Jak to działa?

Obstawianie skoków narciarskich bez ryzyka? Tak, to możliwe u bukmachera Fortuna. Co trzeba zrobić, by zagrać w ten sposób, sprawdzisz w naszym portalu w ciągu kilku chwil!

Typy na skoki narciarskie bez ryzyka. Jak to działa?
Typy na skoki narciarskie bez ryzyka. Jak to działa?

Obstawianie skoków narciarskich 2021/2022

Zakłady na skoki narciarskie 2021/2022 z pewnością będą hitem typerskim wśród miłośników obstawiania. Ta dyscyplina sportowa nie od dzisiaj jest doskonale znana kibicom w naszym kraju, więc nic dziwnego, że wielu z nich szuka sposobu na to, by zarobić dzięki swojej wiedzy. A kursy potrafią być wyjątkowo wysokie, co oznacza możliwość zdobycia naprawdę dużych pieniędzy!

Be względu na to, jakie typy na skoki narciarskie chcemy postawić, wystarczy utworzyć darmowe konto w Fortunie, by mieć szansę zagrać kupon bez ryzyka. I to nawet w przypadku, gdy będziemy chcieli postawić więcej niż 2, 5 czy 10 złotych!

bonusy bez depozytów 2022 od sts
STS bonus bez depozytu – kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Oferta na skoki na stronie internetowej www.eFortuna.pl jest wyjątkowo bogata. Tak wielu zakładów na tę dyscyplinę nie znajdziemy w większości legalnych portali. A dzięki temu, że można na start otrzymać bonus powitalny, nikt nie powinien mieć żadnych oporów, by o wszystkim móc przekonać się samemu.

Oferta specjalna dla nowych graczy pozwala na otrzymanie trzech prezentów. Są to:

 • 20 PLN bez depozytu
 • 600 PLN jako zakład bez ryzyka
 • 100% do 2100 PLN jako premia za drugą wpłatę na nowo utworzone konto

Zakład bez ryzyka na skoki w Fortunie

Dzięki bonusowi bez wpłaty mamy możliwość postawienia kuponu bez wydawania własnych pieniędzy. Promocja polega na zgarnięciu 2800 punktów lojalnościowych, które odpowiadają właśnie kwocie 20 zł.

Jeżeli chodzi o zakład bez ryzyka, jego wytłumaczenie nie jest niczym skomplikowanym:

 • w przypadku wygranej na koncie gracza ląduje normalny zysk
 • w razie przegranej następuje zwrot zagranej stawki i to aż do kwoty 600 PLN!

Tylko od gracza zależy, na co będzie chciał postawić w pierwszym kuponie – może zagrać w nim na skoki, piłkę nożną czy wybrać typy z jeszcze innych dyscyplin. W ofercie uwzględnia się zarówno zakłady na stronie www, jak i w serwisie mobilnym czy aplikacji na telefony, która do pobrania jest za darmo.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Obstawianie skoków narciarskich w Fortunie. Jakie bonusy?
⬇️⬇️⬇️

 1. Gracz rejestruje się na www.eFortuna.pl. Kod promocyjny to „BETONLINE
 2. Odbiera 20 PLN bez depozytu
 3. Ma możliwość otrzymania do 600 PLN w formie zwrotu w ramach zakładu bez ryzyka
 4. Do zgarnięcia jest jeszcze 100% do 2100 PLN przy drugiej wpłacie na konto!

W każdej chwili można sprawdzić, jak obecnie wygląda oferta zakładów na skoki narciarskie w Fortunie. Przypominamy jednocześnie, że można w tym miejscu grać bez podatku:

 • od poniedziałku do piątku między 16.00 a 18.00
 • w soboty i niedziele między godziną 12.00 a 15.00

Do typowania jest nie tylko to, kto wygra konkretne zawody, ale także jacy zawodnicy znajdą się na podium, komu z dwójki sportowców lepiej pójdzie w danym konkursie i tak dalej. Wybór jest naprawdę ogromny!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Legalni bukmacherzy online

Back to top button