Piłka nożna bez podatku u legalnego bukmachera!

Rok 2018 będzie bogaty w wydarzenia sportowe, a szczególnie piłkarskie. Jeżeli interesuje cię obstawianie meczów zarówno przy okazji mniejszych, jak i większych imprez, przeczytaj jak skorzystać ze specjalnego bonusu u legalnego bukmachera i nie płacić 12% podatku! 

Piłka nożna bez podatku u legalnego bukmachera!

Legalny bukmacher bez podatku

Na rynku mamy już blisko dziesięć legalnych firm bukmacherskich. Niestety, granie w nich wiąże się z jednym, bardzo niemiłym czynnikiem – podatkami. Na szczęście, niektórzy zdają sobie sprawę, że płacenie 12% „daniny” na rzecz państwa jest skutecznym straszakiem. Bukmacher Totolotek umożliwia swoim graczom obstawianie bez podatku i to w każdym dniu tygodnia, a nie, na przykład, tylko w wyznaczonych godzinach.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak obstawiać mecze bez podatku:

  • Zagraj przez stronę internetową www.Totolotek.pl i nie płać 6% podatku od stawki
  • Obstawiaj przez telefon i nie płać 12% podatku!

Promocja jest dostępna regularnie, do odwołania. Jedynym warunkiem jest postawienie kuponu za co najmniej 20 PLN i z przynajmniej trzema zdarzeniami o kursie ogólnym 2.50 lub wyższym.

20 PLN bez depozytu

Obstawianie bez podatku (Totolotek.pl)
Obstawianie bez podatku (Totolotek.pl)

Osoby, które nie mają jeszcze konta u legalnego bukmachera Totolotek, mogą założyć profil w każdej chwili. W chwili obecnej oferta specjalna tej firmy daje graczom 20 PLN bez depozytu i nawet 500 PLN za pierwszy depozyt. Jak nietrudno policzyć, daje to łącznie nawet 520 za darmo na obstawianie meczów piłki nożnej i nie tylko!

Darmowy bonus 20 PLN bez depozytu:

  1. Oferta dostępna na stronie legalnego bukmachera www.Totolotek.pl
  2. Odbierz 20 PLN za darmo na zakłady sportowe
  3. Dokonaj pierwszego depozytu i doładuj konto nawet o dodatkowe 500 PLN!

Pamiętaj, że tylko nowi gracze mają możliwość skorzystania z tej promocji.

Najlepsze typy na piłkę nożną

Nie ma frajdy z grania, kiedy się nie wygrywa, dlatego nawet darmowe pieniądze warto stawiać tylko na sprawdzone drużyny. Warto znać dobre forum bukmacherskie i szukać na nim typów dnia. Eksperci zazwyczaj dodają sporo analiz i własnych kuponów, a skuteczność osób obeznanych w temacie z pewnością jest znacznie wyższa od początkującego fana bukmacherki.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button