Cashback LV BET na hit Ekstraklasy. 50 PLN dla graczy!

Hit Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zmierzy się z Legią Warszawa, już tuż tuż. W LV BET możecie na to spotkanie wykorzystać cashback i zgarnąć nawet 50 PLN!

Cashback LV BET na hit Ekstraklasy. 50 PLN dla graczy!
Cashback LV BET na hit Ekstraklasy. 50 PLN dla graczy!

Oferta specjalna LV BET

Postaw kupon przedmeczowy, w którym zawrzesz spotkanie Wisła Kraków – Legia Warszawa, a jeżeli nie uda ci się wygrać, natomiast we wspomnianym meczu padnie wynik 0:-0, otrzymasz zwrot części stawki!

Do otrzymania jest nawet 50 PLN. Każdy gracz może otrzymać premię tylko jeden raz w trakcie trwania oferty. Minimalna stawka to 50 PLN – w przypadku mniejszych zakładów nie ma kwalifikacji do promocji.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

LVBET promocje bukmacherskie 2019

Jeżeli chcesz skorzystać z tej promocji, musisz zawrzeć kupon do dnia 31.03.19 do godziny 17.59. Nieważne czy postawisz kupon pojedynczy, czy wielokrotny.

Pozostałe typy na kuponie muszą być zwycięskie, by zgarnąć bonus. Uczestnik może nieprawidłowo obstawić tylko mecz „Białej Gwiazdy” z aktualnymi mistrzami Polski.

Dodatkowe pieniądze z promocji zaksięgowane zostaną na kontach bukmacherskich w dniu 1 kwietnia. Przelew powinien nastąpić do godziny 17.

W promocji nie biorą udziału zakłady z wykorzystaną opcją Cash-Out. Każdy gracz spełniający wymogi w sposób automatyczny kwalifikuje się do udziału w promocji.

Nie masz konta w LV BET? Możesz wykorzystać kod promocyjnyBETONLINE„, by zgarnąć dodatkowe 50 PLN do standardowego bonusu powitalnego!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Legalni bukmacherzy online

Back to top button